Optyka

OptykaZapraszamy do zapoznania się i skorzystania z usług naszego Salonu Optycznego. Oferujemy bardzo duży wybór opraw okularowych, znanych i szanowanych marek, zarówno dla dorosłych jak i dzieci oraz okulary przeciwsłoneczne, sportowe, soczewki okularowe renomowanych firm, pomoce optyczne, optyka. W swojej ofercie posiadamy również najnowszej generacji soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji.

Nasz personel pomoże w odpowiednim dobraniu soczewek okularowych, spersonalizowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta a stylista okularowy zadba o wybór odpowiedniej oprawy okularowej, zarówno klasycznych wzorów jak i z najnowszych kolekcji światowych kreatorów mody, aby stała się  jednym z przyjemniejszych dodatków w garderobie.

Okulary przygotowywane są na miejscu w naszym warsztacie optycznym przez doświadczony personel, na profesjonalnych automatach szlifierskich, co pozwala nam na szybką realizację zleceń, jednocześnie zapewniając najwyższą jakość w przystępnej cenie.

Na miejscu przeprowadzamy naprawy oraz modelowanie okularów.

Oferujemy 2 letnią gwarancję na nasze produkty.

Wszystkie nasze okulary objęte są dożywotnim serwisem na drobne naprawy, modelowanie, czyszczenie.

Zapewniamy gwarancję refrakcji (w przypadku braku akceptacji korekcji zapisanej przez naszego specjalistę, do 1 miesiąca  bezpłatnie wymieniamy soczewki okularowe na docelowe moce).